- İdil Prodüksiyon

FIREWALL


iDiL, dünyanın önde gelen Bilişim Teknoloji sektöründe hizmet veren firmaların distribütörü olan Armada Bilgisayar Sistemleri nin, Partner i olarak hizmet vermektedir.


1993 yılında kurulan ve 2006′da halka açılan Armada Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. A.Ş., Bilişim Teknoloji sektöründe katma değer ekleyen yenilikçi, uzman ve dinamik bir dağıtım şirketidir.


Ürün yelpazesinde yer alan ve her biri kendi alanında lider olan Uluslararası markaların kişisel bilgisayarlar, sunucu, depolama, yedekleme, sanallaştırma, güvenlik, bilgisayar ağ, endüstriyel el terminalleri, barkod yazıcılar, bilgisayar bileşenleri ve mobil ürünlerinin tercih edilen dağıtıcısı konumundadır.


Armada, yeni teknoloji ve çözümleri yakından takip eden deneyimli ve bilgili ekibiyle pazardaki rakiplerinden ayrışmaktadır.


Müşteri ve ürün odaklı iş süreçleri, yeni teknolojileri ilk uygulayan şirket olmanın getirdiği güvenilirlik ve deneyim, Armada’yı pazarda farklılaştıran faktörler arasındadır.


Armada; Cisco, Intel, Dell, Lenovo, Polycom, EMC, Fortinet, APC, Symantec, VMware, Riverbed, HP Network, Samsung, Kingston, Tyco, Iomega, HCS, Enterasys, Motorola, Zebra, D-Link, Linksys gibi saygın ve uluslararası üreticilerle distribütörlük anlaşması çerçevesinde uzun yıllara dayalı işbirliği yürütmektedir.


© 2016 Tüm hakları saklıdır. | Tasarım & Kodlama: Arivisti