- İdil Prodüksiyon

FORTINET

FortinetLogo

Fortinet çok katmanlı ve bütünleşik güvenlik sistemlerinin öncüsü ve lideridir. Firma 2000 yılında Ken Xie tarafından kurulmuştur ve merkezi Amerika Birleşik Devlet’lerindedir. Dünya üzerinde Amerika, Avrupa ve Asya’da 25 ofiste hizmet veren 6 destek merkezinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 1300’ den fazla çalışana ulaşmıştır. Çalışanların 400 kişiye yakını Ar-Ge görevinde çalışmaktadır. Firmanın dünya üzerinde 100,000 rakamını aşkın müşterilerinde kurulu sistemlerinin sayisi 1,000,000 adedi geçmiştir. Portföyüne eklenen yeni çözümler ile son kullanıcı güvenliğinden veritabanı ve uygulama güvenliği çözümlerine kadar uzanan ve uçtan uca tüm güvenlik ihtiyacına çözüm sunabilen bir firmadır.

Bütünleşik ağ güvenlik sistemleri sayesinde kurumların güvenlik ihtiyaçlarının tümü için çözüm sunar.


UTM(Unified Threat Management, Bütünleşik Tehdit Yönetimi) sistemlerine dünya genelinde duyulan ihtiyacı en etkin şekilde karşılaması, FortiNet’in popülerliğini artırmaktadır. FortiNet ağ güvenliğinde modern, hızlı, sınırsız kullanıcı lisanslama ile düşük maliyetli bütünleşik ve güncel çözümler sunar.

FG-50B_Lt

Eş Zamanlı Ağ Güvenliği:


Virus, Worm ve trojan saldırıları, kurumların zararsız gibi görülen internete ve ağa uzaktan erişime ımkan sağlamalarıyla hızla artmaktadır.


Fakat ne yazık ki firewall ve antivirus yazılımları gibi bilinen ağ güvenlik sistemleri yeterli değildir. Bu sistemler; derin paket analizleri, içerik toparlama ve uygulama düzeyinde görüntüleme yapabilecek özel donanımları olmadığı için kurumları internet ve emaille gelen saldırılara karşı koruyamazlar.


FortiNet FortiGate bütünleşik tehdit çözümleri; sundugu geniş ürün bandıyla küçük ölçekli işletmelerden gelişmiş telekom operator ölçeğine kadarö pıyasadaki en güvenli çözümü uygun maliyetle kurumların hizmetine sunar. Tek bir cihaz için 5 ayrı ICSA() sertifikasyonuna (antivirus, antispam, firewall, IDS-IPS, VPN) sahiptir.


Ağ Güvenlik Ürünleri:

· Firewall

· VPN Gateway


· IPS (Intrusion Detection&Prevention – Saldırı Tesbit ve Durdurma)


· Gateway AntiVirus (Ağ Geçidinde Virüs Kontrolü)


· Content Filtering (İçerik Filtreleme)


· AntiSpam


· Traffic Shaping (Trafik Biçimlendirme)


www.fortinet.com

© 2016 Tüm hakları saklıdır. | Tasarım & Kodlama: Arivisti